Гойдалки Балансири

Сортувати:

Код: БАЛ114

Балансир Коник М1 "Малий"

Ціна: 4980 грн
Розмір: 2700х320х650мм
Балансир Коник М2 "Великий" Топ продаж
Код: БАЛ115

Балансир Коник М2 "Великий"

Ціна: 5160 грн
Розмір: 3050х320х850мм
Код: БАЛ116

Балансир "Малюк"

Ціна: 5820 грн
Розмір: ХХХхХХХхХХХ
Код: БАЛ117

Балансир "Байдарка"

Ціна: 6600 грн
Розмір: ХХХхХХХхХХХ
Код: БАЛ118

Балансир "Каченя"

Ціна: 6630 грн
Розмір: ХХХхХХХхХХХ
Показано 5 із 5
Дитячі балансири для вулиці.
Creative Play виготовляє качелі балансири для вуличних майданчиків по низькій ціні за високу якість. Чому? Наш цех виробляє дитячі балансири та інші аксесуари майданчиків для тендерів на ПРОЗОРО, але через пандемію ми вийшли на приватний ринок, проте ціноутворення не змінилося. Ми робимо на замовлення та продаємо без посередників. Якщо ви бажаєте вигідно замовити балансир ігровий на площадку за низькою ціною, звертайтеся за нашими контактами.

З якого матеріалу ми виготовляємо вуличні качелі балансири для дітей?
Практично вся основа дитячих балансирів виготовлена ​​з металевого профілю, з якісними затертими швами, декоративна частина зроблена з вологостійкої фанери. Щільність металу та фанери залежить від самої конструкції та відповідає нормам безпеки із сертифікації для виробів парків та розважальних ігрових комплексів. Для фарбування використовуємо синтетичну емаль для металу й акрилова на водній основі для фанери та дерева. Такий спосіб фарбування за якістю не поступається автомобільному фарбуванню, нічим не поступається порошковому фарбуванню. Як результат для клієнта гарна кольорова гама, якісна фарба та дешевше за ціною від тої самої порошкової покраски. Загалом ми виробляємо вуличну продукцію із металу, але є макети для майданчиків із бруса та дерева. Більше фото можна переглянути у розділі "Наші Роботи".

Переваги Creative Play.
Балансири  виготовляються під клієнта. Це означає, що ви самі вибираєте колірну гаму гойдалки. Клієнт за своїм бажанням може попросити переробити конструкцію на свій смак, починаючи від дрібниць до повної зміни функціонала та деталей. Клієнт може коригувати вид аксесуарів, а також ціну дитячих балансирів шляхом підбору цінової політики на матеріали, комплектуючі та розхідники. Наша компанія робить швидко. Багато фірм та заводів віддають замовлення через 40-60 днів. Ми віддаємо більшість замовлень 1-2 тижні та 3-4 тижні для великих замовлень. Якщо наші макети не зовсім те, що ви хотіли, але ціни конкурентів вас не влаштовують, скиньте ескіз і Creative Play виставить адекватний рахунок на такий дизайн балансира. Якщо навіть так не можете досягти бажаного результату, тоді просто накидайте від руки зразок качелі балансира, а ми перемалюємо в більш ідеальну картинку, а після ваших правок виставимо вам рахунок.

Монтаж вуличний металічний балансирів.
Монтаж балансира на вулиці можливо замовити у нас, а також провести його своїми силами. Конструкції балансирів доставляємо збірній конструкції, можливо потрібно буде закрутити болти в декоративні елементи якщо це передбачено в качелях. По державному стандарту все вуличні дитячі качелі балансири підлягають бетонуванню. Для цього потрібно викопати ямки та установити основа балансира, залити все бетоном, там присипати відсівом. Дитячі качелі балансири ставлять діткам у двір, в школах, дитячих садках, школах інтернатах, пляжах, парках, місцях активного відпочинку і т. д.

Як замовити балансир для вулиці.
Замовити дитячий балансир можливо наступними способами.
1. Повна 100% оплата перед виготовленням товару.
2. Аванс 50% перед виготовленням та 50% перед відправкою.
3. Після плата для державних тендерних замовлень виграних нашою компанією на PROZORO.
Оплата приймається готівкою та безготівковим розрахунком (+5% на держ.податок). Більшість клієнтів і всі державні замовники надають перевагу працювати за договором купівлі/продажу.

Співробітництво за договором.
-Клієнт вибирає товар, ми виставляємо рахунок та договір за реквізитами замовника.
-Клієнт перечитує документи в електронному вигляді.
-Якщо клієнта все влаштовує ми надсилаємо підписаний та опечатаний двосторонній договір, накладну, та специфікацію новою поштою.
-Клієнт отримує договір, який є його гарантією за чинним законодавством України, що після оплати він 100% отримає своє замовлення.
-Наш клієнт сплачує аванс або повний платіж. Після отримання коштів ми розпочинаємо виробництво.

Доставлення вуличних балансирів на майданчик.
Доставка товару здійснюється всіма службами доставки по Україні, але вигідніше зазвичай служби довантаження. Проте все залежить від суми замовлення, а точніше об'єм товару. Тому краще просити ціну доставки після попереднього вибору самого замовлення ігрових комплексів для дитячого майданчика.