Оплата та доставка

Компанія Creative Play співпрацює з клієнтами на таких умовах.

Пояснення стосовно 5% (ВАЖЛИВО).
На сайті вказана гола ціна за виробництво товару. Якщо оплата безготівковим перерахунком до ціни додається державний податок +5%, який не врахований у вартість товару. Хоча більшість компаній вказують повну ціну, а замовнику (тобто вам) психологічно не приємна надбавка, але насправді це зроблено для зручності. Наприклад ви хочете збільшити в ігровому комплексі гірку, чи додати гойдалку, а той цілу башту. Тоді нам прийдеться вирахувати 5%, додати чи відняти суму на яку ви просите зміни, а потім знову накидати державний податок. У нас більше непотрібних дій в рахунках, а вам довше чекати. Тому 5% дер. податку додаються вкінці загальної суми. У ФОП 3-ї групи, цю суму списує банк. Але клієнти які купують за готівку оплачують за ціною як на сайті.

Умови оплати.
-Повна 100% оплата перед виготовленням товару.
-Аванс 50% перед виготовленням та 50% перед відправкою.
-Післяплата для державних тендерних замовлень виграних нашою компанією на PROZORO.

 *Деякі компанії беруть аванс 70%. В Creative Play собівартість майданчика теж 70-75%, але для вашої зручності ми беремо аванс 50%, а 20-25% на виготовлення докидаємо за рахунок власних коштів. 
*Якщо ви не переживаєте або хочете скоріше отримати майданчик можете оплачувати відразу. Більшість наших клієнтів працюють з нами по договору купівлі/продажу. 

Співпраця по договору.
-Клієнт вибирає товар, ми виставляємо рахунок та договір по реквізитам замовника. 
-Клієнт ознайомлюється з документами в електронному виді. 
-Якщо клієнта все влаштовує ми відправляємо підписаний та опечатаний двосторонній договір, накладну, та специфікацію новою поштою.
-Клієнт отримує договір який є його гарантією за чинним законодавством України, що після оплати він 100% отримає своє замовлення.
-Наш клієнт оплачує аванс або повний платіж. Після отримання коштів ми починаємо виробництво.

*Зверніть увагу, що доставка товару проходить завдяки сайтам догрузу, тобто сторонніми фірмами, тому другу частину платежу клієнт оплачує перед відправленням товару, а не по факту отримання. Після виготовлення ми скидаємо вам фото товару або телефонуємо вам у відео режимі завдяки вайберу та показуємо ваше замовлення. Після чого ви сміло робите доплату, а ми підшукуємо догруз.

ДОСТАВКА.
Ми можемо здійснювати доставку будь-яким способом, але однозначно рекомендуємо догруз. Сайти догруза це такий собі аналог блаблакару але для грузових вантажів. Вантажівки які повертаються пустими після рейсу підвозять вантажі за гроші якщо їм по дорозі. Для відправки ігрових майданчиків це найзручніший та найдешевший спосіб доставки. Товар забирають прямо з нашого цеху і доставляють вам у двір. Не потрібно переплачувати за дорогу назад. 
Служби доставки типу "Нова Пошта" чи "Делівері" рахують об'єм та вагу. Ігрові вуличні майданчики це досить габаритні вироби та важкі. Тому доставка службою неймовірно дорога. До того ж вам потрібно буде доплачувати за адресну доставку. Але вона оправдана якщо клієнт замовив, наприклад один балансир, гойдалку на пружинці чи комплекс який легко розбирається.   

Звісно у нас є самовивіз якщо у вас є можливості. Наші працівники все якісно запакують та повантажать.

*У догруза може бути стрибаюча ціна. Можливо виставити найнижчі ціни, але чим більша ставка, тим легше і скоріше найти машину. Тому це індивідуально обговорюється з замовником чи не горять строки та про адекватність суми доставки.

Наша фірма працює на ринку вже понад 13 років. По запиту ми надаємо виписки та сертифікати держ. реєстру. Інформацію стосовно нашої фірми можливо перевірити на будь-якому державному ресурсі у відкритому доступі. Нас легко можна знайти на ресурсі PROZORO(головний український ресурс для тендерних держ. закупівель), та переглянути відгуки й репутацію. ВЕЛИКЕ прохання, якщо договір для вас не гарантія, якщо ви думаєте "а де гарантії, що мене не кинуть гроші" і, т п. Будь ласка, закуповуйте де інде, але турбуйте даремно. Коли замовник складає замовлення консультується у консультанта, потім бухгалтер пише накладну, складає договір, відправляє директору на підпис, потім директор відправляє за власні кошти вам договір, щоб ви сказали, а де гарантії?! Будь ласка. Будьте людьми та цінуйте час та працю інших! Все буде Україна! Разом і до кінця.