Про нас

Creative Play
Тендерна Компанія Creative Play на ринку виробництва дитячих ігрових та спортивних майданчиків, комплексів та аксесуарів для шкіл, садків, міських парків та інших державних структур ще з 2008 року. За цей час компанія пройшла шлях від гаражного цеху до великого підприємства. Зі своїми перемогами та поразками за цей час ми стали саме тими, ким є. Постійні задоволені клієнти та рекомендації, унікальний асортимент товару, свій творчий почерк у виробництві, а головне цінова політика – головне досягнення компанії.

Головне про Creative Play
У 2020 році через карантин компанія виходить на приватний ринок обслуговування та отримує величезний успіх на українському ринку завдяки своїй ціновій політиці. Висока якість - мінімальна націнка, чим привернула до себе багато дилерів і коли всі скорочували виробництво, наша компанія розширювалася. Головні потужності компанії знаходиться у м. Луцьк. Завдяки своїй геолокації та відносними затратами(оренда, заробітна плата, обслуговування тощо) які майже в 2 рази нижчі ніж у столиці. Це означає, що компанія виробляє аналогічну київським фірмам продукцію за дуже низькою ціною, а часом і кращої якості. Це логічно. Що це означає для клієнта? Що клієнту в рази дешевше заплатити за трохи більшу доставку у нас ніж платити за всі високі розхідники корпоративним фірмам. Деякі фірми погіршують якість, щоб зробити привабливішу ціну для клієнта. Creative Play працює на клієнта. Сотні готових дитячих майданчиків у дитячих садках, школах, інтернатах, парках тому доказ (Переглянути наші роботи).

Наявність товару у компанії.
Багато клієнтів шукають магазини, де можна купити готову продукцію, за хорошу ціну. Але так не буває. Магазини завжди продають з націнкою. Якщо у компанії є склад це збільшує розхідники на оренду плющі, обслуговування, завантаження і т.д. Це позначається на ціні чи якості. Тому хороші ціни лише на замовлення від виробника. Наша компанія робить швидко 2-3 тижні(багато компаній 1-2 місяці). Creative Play робить продукцію у вибраних клієнтом кольорах, пропонує різні аксесуари, наприклад гірка може бути металева або пластикова, гойдалки на ланцюгах або на металічних балках, сидіння на гойдалці можемо зробити із побажаннями клієнта. І так з усім комплексом замовлення. Все, що не подобається або хотілося б інакше для клієнта - ми зробимо всі правки.

Монтаж майданчиків.
Наша компанія займається виключно виробництвом, а для монтажу залучає партнерів. Але ми завжди радимо монтувати за місцем. Ціна монтажу від будь-якої фірми ігрових майданчиків 20-25% + розхідники. Якщо замовлення на 50000 грн, то монтаж виходить 8-12тис. грн. Але насправді, монтаж це викопати парочку ям, вставити туди заставні, залити бетоном та скрутити парочку болтів. Тобто будь-який будівельник або різноробочий з ОЛХ, впоратися з цією роботою за ціну 2-4 рази дешевше ніж рахунки на монтаж від виробників. Фірма виправдана для складних елементів типу аква-гірок, де потрібні спеціальні знання або для державних замовлень, але якщо ви купуєте для себе, то навіщо платити більше?

Чому вам вигідно замовляти у Creative Play?
Вище ми виклали факти, які ви можете перевірити. Наприклад, зайдіть в Епіцентр та порівняйте ціни з нашими. Або відкрийте більшість виробників дитячих майданчиків в інтернеті та порівняйте схожу продукцію. Ми робимо хорошу продукцію, це видно по фото. Ми надаємо гарантію на нашу продукцію. Ми надаємо ДСТУ сертифікати відповідності, адже наші майданчики стоять у школах та дитячих садках. Ми завжди економимо ваші гроші, у пошуках логістики подешевше, рекомендаціях з монтажем, виробництві, плануванні. Ми заощаджуємо ваші гроші не вдаючись до погіршення якості. Чому все виглядає так оптимістично і в чому підступність? Підступу немає! Ми виробники, ми не монтуємо, не доставляємо, не розмінюємось на інші специфіки. Наша справа виробництво та всі його тонкощі. Чому ми ставимо мінімальну націнку? Щоб брати великі обороти. Скажімо так, нам вигідніше менша рентабельність від мільйонів ніж велика накрутка від одиничних замовлень. Тому ми завжди рекомендуємо не купувати у нас, а порівняти Creative Play з іншими компаніями та зробити висновок самостійно.

Мінуси компанії.
Найбільший мінус компанії – це логістика. Геолокація компанії трохи далеко від центральних, північних, східних та південних районів України, що впливає на суму доставки, АЛЕ... Мінус він же й плюс. Саме геолокація дозволяє знизити суму на сам товар від 15% до 100% від ринку конкуренції. Як результат при замовленні на 50000грн ви затратите зайву 1-2 тис гривень на доставку, але заощадите 10-20 тисяч на товарі, і чим більше замовлення, тим дешевше для вас!

Доставка товару.
Логістика компанії працює по всій Україні. Основний регіон збуту – Львів та Львівська область, Луцьк та Волинська, Рівне та Рівненська область, Тернопіль та Тернопільська область, Київ та Київська область, Одеса та Одеська область, Івано-Франківськ та область, Хмельницький та Хмельницька область, Вінниця та Вінницька область, Чернівці та Чернівецька область та , Житомир та Житомирська Область. Також можливі відправки в Ужгород та Закарпатська обл, Херсон, Запоріжжя, Дніпро, Харків, Суми, Чернігів, Черкаси, Полтава, Кривий Ріг, Кропивницький та інші регіони України.
Замовити продукцію, консультацію, співпрацю за тел +38-099-755-98-56