Дитячі Каруселі, Місто: Дніпро

Сортувати:

Карусель "Млин" Топ продаж
Код: КАР108

Карусель "Млин"

Ціна: 9420 грн
Розмір: 1630х1630х800мм
Код: КАР105

Карусель "Антураж М1" Мала

Ціна: 9030 грн
Розмір: 1200х1200х1020мм
Код: КАР106

Карусель "Антураж М2" Велика

Ціна: 14400 грн
Розмір: 1600х1600х780мм
Карусель "Човен" Топ продаж
Код: КАР109

Карусель "Човен"

Ціна: 10150 грн
Розмір: 1250х1250х1100мм
Код: КАР111

Карусель "Велика" (+сидіння)

Ціна: 15480 грн
Розмір: 1600х1600х800мм
Код: КАР107

Карусель "стандарт"

Ціна: 9030 грн
Розмір: 1200х1200х1020мм
Код: КАР113

Карусель "Космос"

Ціна: 11880 грн
Розмір: 1300х1300х1100мм
Код: КАР110

Карусель "Рубін"

Ціна: 7440 грн
Розмір: 1300х600х600мм
Код: КАР112

Каруселі "Ярмарка"

Ціна: 22080 грн
Розмір: 1600х1600х820мм
Показано 9 із 9
Дитячі каруселі в Дніпрі.
Creative Play виготовляє дитячі каруселі для вуличних майданчиків по низькій ціні за високу якість. Чому? Наш цех виробляє каруселі для тендерів на ПРОЗОРО, але через пандемію ми вийшли на приватний ринок, проте ціноутворення не змінилося. Ми робимо на замовлення та продаємо без посередників. Якщо ви бажаєте вигідно замовити карусель для дітей на площадку за низькою ціною, звертайтеся за нашими контактами.

З якого матеріалу ми виготовляємо каруселі для дітей?
Практично вся основа ігрової каруселі виготовлена ​​з металевого профілю, з якісними затертими швами, декоративна частина зроблена з вологостійкої фанери. Щільність металу та фанери залежить від самої конструкції та відповідає нормам безпеки із сертифікації для виробів парків та розважальних ігрових комплексів. Для фарбування використовуємо синтетичну емаль для металу й акрилова на водній основі для фанери та дерева. Такий спосіб фарбування за якістю не поступається автомобільному фарбуванню, нічим не поступається порошковому фарбуванню. Як результат для клієнта гарна кольорова гама, якісна фарба та дешевше за ціною від тої самої порошкової покраски. Більше фото можна переглянути у розділі "Наші Роботи".

Переваги Creative Play.
Каруселі для вулиці виготовляються під клієнта. Це означає, що ви самі вибираєте колірну гаму виробу. Клієнт за своїм бажанням може попросити переробити конструкцію на свій смак, починаючи від дрібниць до повної зміни функціонала та деталей. Клієнт може коригувати ціну шляхом підбору цінової політики на матеріали, комплектуючі та розхідники. Наша компанія робить швидко. Багато фірм та заводів віддають замовлення через 40-60 днів. Ми віддаємо більшість замовлень 1-2 тижні та 3-4 тижні для великих замовлень. Якщо наші макети не зовсім те, що ви хотіли, але ціни конкурентів вас не влаштовують, скиньте ескіз і Creative Play виставить адекватний рахунок на таку карусель. Якщо навіть так не можете досягти бажаного результату, тоді просто накидайте від руки зразок каруселі, а ми перемалюємо в більш ідеальну картинку, а після ваших правок виставимо вам рахунок.

Монтаж каруселі на вулиці в Дніпрі.
Монтаж дитячої каруселі та інших атрибутів майданчика можливо замовити у нас, а також можете провести своїми силами. В цілому карусель приїжджає в збірній конструкції, потрібно буде замурувати закладну і почепити на барабан саму карусель. По державному стандарту вуличні каруселі  підлягають бетонуванню закладних. Для цього потрібно викопати ямку та установити конструкції каруселі, залити все бетоном, та присипати відсівом. Дитячі ігрові каруселі ставлять діткам у двір, в школах, дитячих садках, школах інтернатах, пляжах, парках, місцях активного відпочинку і т. д.

Як замовити каруселі для вулиці в Дніпрі?
Замовити дитячу карусель в Дніпрі можна наступними способами.
1. Повна 100% оплата перед виготовленням товару.
2. Аванс 50% перед виготовленням та 50% перед відправкою.
3. Після плата для державних тендерних замовлень виграних нашою компанією на PROZORO.
Оплата приймається готівкою та безготівковим розрахунком (+5% на держ.податок). Більшість клієнтів і всі державні замовники надають перевагу працювати за договором купівлі/продажу.

Співробітництво за договором.
-Клієнт вибирає товар, ми виставляємо рахунок та договір за реквізитами замовника.
-Клієнт перечитує документи в електронному вигляді.
-Якщо клієнта все влаштовує ми надсилаємо підписаний та опечатаний двосторонній договір, накладну, та специфікацію новою поштою.
-Клієнт отримує договір, який є його гарантією за чинним законодавством України, що після оплати він 100% отримає своє замовлення.
-Наш клієнт сплачує аванс або повний платіж. Після отримання коштів ми розпочинаємо виробництво.

Доставлення каруселі на ваш майданчик в Дніпрі.
Доставка товару здійснюється всіма службами доставки по Дніпрі та Дніпопетровську та області (Апостолове, Верхньодніпровськ, Вільногірськ, Дніпро, Жовті Води, Кам'янське, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь, Новомосковськ, Орджонікідзе, Павлоград, Перещепине, Першотравенськ, Підгородне, П'ятихатки, Синельникове, Тернівка, Чаплинка) і навіть по всій Україні, але вигідніше зазвичай служби довантаження. Проте все залежить від суми замовлення, а точніше об'єм товару. Тому краще просити ціну доставки після попереднього вибору самого замовлення ігрових комплексів для дитячого майданчика.